Anahtar Teslim İnternet Teknolojileri

Omay Soft 2012 den beri teknoloji konusunda farklı alanlardan edindiği tecrübeleri uzmanlık seviyesine taşımış bir ekip tarafından kurulmuştur.

2022 itibari ile Omay Soft markası ile sizlere daha kaliteli hizmet anlayışıyla yola yeni bir soluk ile başladığımız belirtebiliriz.

Ekibimiz, kendi alanlarında tecrübesini sayısız proje ve uygulama ile kanıtlamıştır, sitemizde bahsettiğimiz tüm markalar ile projeler yapmış veya yapmaya devam etmektedir.

Hem kurumsal hem de bireysel tüm kişilerin teknoloji ihtiyaçlarını bildiğimizi ve buna göre yazılım, donanım veya ağ çözümleri ürettiğimiz rahatlık ile söyleyebiliriz.

Anahtar teslim internet teknolojileri sloganımızı da bu tecrübeye göre oluşturduk ve sizlere sunduğumuzu belirtebiliriz.

En ufak yazılım ihtiyacınızdan tutun aklınıza gelebilecek en karmaşık algoritmalara kadar tüm problemlerinizi analiz eder, raporlar ve oluştururuz.

Yazılım Danışmanlığı

Mobil Uygulama

E-ticaret Çözümleri

Sunucu & Hosting

E-ticaret Danışmanlığı

Sistem ve Ağ Hizmetleri

Web Tasarım & Yazılım

Raporlama

Bir başarı hikayemiz

Trednyol da günde binlerce kargo gönderen bir firmanın depo takip, personel analiz ve performans, e-ticaret danışmalığı ve bunların raporlamasını sunan birbirinden farklı ve entegre yazılımlarını geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Yapıtlığımız çözümler sonucunda firmanın internet altyapısını %40 a varan bir performans iyileştirmesi yakaladığını rahatlıkla belirtebiliriz.