Sunucu & Hosting

10 yıllık teknoloji deneyimizi ile size bu alanda inanılamaz derece ucuz ve kaliteli hizmet verebileceğimiz garantisiniz veririz, yazılım ve web tasarım konusunda biriktirdiğimiz tüm deneyim ve uzun mesai saatleri sonucunda bu alanda ideali olduğumuzu rahatlık ile belirtebiliriz.

Hem Linux hem de Windows hosting/sunucu konusunda uzman ekibimiz bu alanda arkanıza yaslanmanızı ve kahvenizi yudumlamanızı rahatlık ile tavsiye ederiz.

Hosting ve Sunucu çözümleri başlı başına bir iş kolu olmaktadır, bu alanda uzman sayılabilecek firma sayısı son derece azdır. Sunucunun sürekliliği ve performansı konusunda yapılacak önemli unsurları biliyoruz ve zamanında birçok firmada deneyimlediğimiz açıkça söyleyebiliriz.

İster küçük bir web siteniz olsun isterseniz binlerce trafiği olan bir yazılımınız olsun bu konuda uzmanlığımızı rahatlıkla belirtebiliriz.

Bir başarı hikayemiz

Trednyol da günde binlerce kargo gönderen bir firmanın depo takip, personel analiz ve performans, e-ticaret danışmalığı ve bunların raporlamasını sunan birbirinden farklı ve entegre yazılımlarını geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Yapıtlığımız çözümler sonucunda firmanın internet altyapısını %40 a varan bir performans iyileştirmesi yakaladığını rahatlıkla belirtebiliriz.